KONST / Litografier / Färglitografi 11729157
nr 1172 9157
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. 1984, signerad och numrerad 57/150, motivet: 29x43
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:35:34
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Peter Dahl (f. 1934)